606 / 58 25 58 marcel@tenze.cz
  • Košík je prázdný.

ČCHI KUNG OSTRAVA

Zastavte se! Vypněte, splašená mysl potřebuje pauzu.

%

lidí v práci trpí stresem

Cvičení na stres

Starobylé čínské umění pro moderní hektickou dobu

SATI ČÍNSKÝ MINDFULNESS

Jak rozpustit stres díky přítomnosti? Čchi kung (Qigong) s Marcelem je cvičení,na kterém pracujeme s tělem a myslí zcela jinak, než na typickém tréninku fitness. Tam si dáváte pořádně do těla a pak cítíte vyčerpanost a energie na jiné úkoly vám už nezbývá.

Unikátní čínské cvičení čchi-kung se mnou vám posílí nervy, uvolní tělo i mysl a hlavně vám energii nebere, ale dodává.

Součástí je i dechové cvičení tzv. dechová rehabilitace k prohloubení dýchání i nácvik bráničního dýchání.

Našim společným cílem na kurzu je cítit se lépe,zvedneme energii a s ní  náladu, uvolníme se od zbytečného napětí, zbytečných myšlenek.

A co dál?

  • zklidníme a vyrovnáme naši mysl
  • systematicky zlepšíme koordinaci
  • tréninkem redukujeme stres

HÝČKEJTE SE

Propojíme tělo, mysl a pohladíme duši. Nic si neodpírejte a hýčkejte se na jemném uvolňovacím cvičení pro relax po náročném dni.

OBJEVTE KOUZLO 

Objevte kouzlo efektivního starobylého  tělesného a mentálního umění kultivace z Číny.

Probuďte v sobě novou energii, zažijte zklidňující účinky a udržujte duševní rovnováhu. Je to skutečný návrat k sobě…

ZDARMA PRÁVĚ TEĎ

Proč jít odpočívat na kurz se mnou? Je cvičení praktické? A co mě čeká? Nevíte? Tak si rezervujte své místo na zkušební lekci zdarma.

Kurzy čchi kung. Jak to vidí absolventi? Jak jim pomáhá?

Na cvičení čchi-kung jsem začala chodit se synem hlavně ze zvědavosti. Chtěli jsme vyzkoušet nové, klidné cvičení. Marcel nám jako trenér velmi vyhovuje. Je vždy pozitivní, trpělivý, každému z nás se individuálně věnuje. Na cvičení vždy vládne pohodová a uvolněná atmosféra. Syn je velice spokojený a já jsem v tomto cvičení našla způsob, jak se zbavit únavy a stresu i v průběhu pracovního dne, protože čchi-kung je možné si zacvičit kdykoliv i v malé kanceláři. Určitě mohu Marcela jen doporučit.

Mgr. Petra Libicová

absolventka kurzu čchi kung cvičení s Marcelem

Již řadu let jsem měla velké zdravotní problémy.Navíc dnešní spěchaná doba a stres u mě vyvolaly „tinnitus“. Hledala jsem pomoc a tu jsem opravdu našla u Marcela ve cvičení čchi-kung!!! Cvičím již druhým rokem a můj život se změnil k nepoznání. Cítím se víc v pohodě,naučila jsem se,,vypnout“ a šílené pískání v uších je minimální.Všem,kdo hledají cestu ke zdraví a pohodě je čchi kung a kouč Marcel ta pravá volba. Marceli děkuji moc.

Pavla Klimková

absolventka kurzu čchi-kung cvičení s Marcelem

Chcete chytit své místo pro úlevu od stresu a nenechat ho druhým?

Kde pomáhám? Cvičením pomáhám klientům s duševním onemocněním 

Pomáhám cvičením čchi kung seniorům v Domě seniorů v Hlučíně udržet flexibilitu kloubů, pohyblivost, trénujeme paměť a součástí je i relax a dechové cvičení.

Přispívám i k lepšímu psychickému zdraví klientům organizace Mens Sana Ostrava, kde cvičím s lidmi mající duševní onemocnění. A ve stejné organizaci udržuji pracovníky v lepší fyzické a duševní kondici mimo jiné právě čchi kung cvičením.

Jak hodnotí organizace Mens sana moji pomoc?

ZDARMA 

Možná si ještě nejste jisti, jestli čchi kung cvičení je právě pro vás. Třeba si chcete trenéra nejprve omrknou, jestli si lidsky sednete. No tak pojďte za mnou na zkušenou.Mám pro vás právě teď zkušebné lekci zcela zdarma bez závazku.