606 / 58 25 58 marcel@tenze.cz
  • Košík je prázdný.

Cvičení na záda Ostrava

Vyberte si svůj kurz pro bolavá záda

Ukážou vám, jak vyřešit nejčastější zdravotní problémy, které vám brání žít opět naplno.

 Ať je to bolest zad ze sedavé práce, stresu nebo vyhřezlá ploténka

Zdravá záda je praktický kurz pro kancelářské pracovníky i pro všechny co mají oslabené svaly a trápí je bolavá záda.

Autoterapie zad je program cviků,kde zjistíte, jak si ulevit od bolesti zad, když vás trápí např. vyhřezlá ploténka v bederní páteři.

Bolest páteře | Bolest ramene | Bolest kolene

Sedíte celý den v práci u počítače a díky tomu vás trápí dlouhodobě bolest zad v křížové oblasti? Nebo máte bolest krční páteře i bolest hrudní páteře? Máte tendenci na židli neustále poposedávát, protože vás obtěžují bolesti bederní páteře?

Zdravá záda v době sedavé.Sedíme v práci,sedíme v autě,sedíme doma u pc i u televize. Dlouhé sezení přináší nejen bolavá záda,ale i bolesti kolen a může vám přinést i bolesti ramen. Kurz Zdravá záda nabízí vše potřebné k tomu, abyste se i v kanceláři či doma udrželi zdraví.

Vyhřezlá ploténka | SI skloubení | Chronická bolest zad

Trápí vás vyhřezlá ploténka v bederní páteři,která je důvodem vaší časté pracovní neschopnosti? Hledáte cviky na bolest SI skloubení? Bolesti zad v kříži vám nedají spát? Projevují se bolesti krční páteře každodenně a intenzivně?

Autoterapie zad je zdravotně-rehabilitační cvičení,které vám pomůže s úlevou od bolesti páteře způsobené výhřezem meziobratlové ploténky. Dejte stop bolesti zad a zmírněte nežádoucí projevy. Cviky lze provádět i při zdravotních problémech, jelikož se jedná o jemné a cílené cviky.

OBJEVTE OPĚT RADOST Z POHYBU SE MNOU

trenérem Marcelem

Narušují bolavá záda vaše běžné činnosti?Rád vám pomohu úlevovými cviky na krční páteř,cviky na bolest zad v křížové oblasti nebo cviky na hrudní páteř bolest zmírnit či odstranit. Ostrava je mé království. V Ostravě bydlím a v Ostravě vám také pomáhám k lepšímu zdraví a zádům bez bolesti. 

ZÁDA A RAMENA BEZ BOLESTI

zapomeňte na prášky

Jak se zbavit bolesti ramene a zad z dlouhého sezení v kanceláři? Ortopedické cvičení na ramena, čínské zdravotní cviky a zdravotně rehabilitační cvičení pro úlevu a relaxaci.

ZKUŠEBNÍ LEKCE PRO ZDRAVÁ ZÁDA

ANO, chci zkušební lekci

Reference a výsledky

S Marcelem necvičím dlouho, jen pár měsíců. Nicméně vnímám, že mi cvičení pomáhá. Lépe vnímám své tělo a uvědomuju si důležitost soustředění při každé činnosti. Velmi oceňuji Marcelovu ochotu, trpělivost a respekt k tempu každého cvičícího

Hana Neumannová

Začala jsem chodit na cvičení původně kvůli synovi, který začal mít po rychlém růstu v pubertě problémy s bolestí zad. Začali jsme Čchi-kungem a teď jsme vyzkoušeli Cvičení pro zdravá záda. Po půl roce cvičení už syna záda nebolí a i já pociťuji úlevu a zklidnění po celodenním sezení a stresech v kanceláři. Marcel je velmi trpělivý a obětavý učitel, který se individuálně věnuje každému žákovi.Cvičení u něj je pohoda a můžu jej jen doporučit

Jana Urbančíková

Cvičení se mnou, Marcelem

Jsem pohodový trenér s akreditací ministerstva MŠMT jako instruktor zdravotního cvičení.  

Cvičení na záda Ostrava

Cvičíme v menší skupince do 10 klientů. Máte moji plnou podporu nejen na lekcích, ale i mimo lekce (e-mail, mobil, FB).

Náhrady zameškaných lekcí

Nemoc?Přesčas v práci?Buďte v klidu. Na kurzech se mnou máte zajištěné náhrady zameškaných lekcí.

Na počátku každého úsilí o změnu stojí volba

Rozhodněte se pro zdravá a nebolavá záda

Mnoho nepříjemných bolestivých stavů můžeme sami částečně nebo zcela dostat pod kontrolu. Programy, jak zlepšit kvalitu života a vyhnout se třeba i operaci ploténky,ale hlavně jak bolesti zad předcházet dostatečnou regenerací.

Bolest beder ⇓

94%

z nás cítí obtěžujíci bolesti v zádech, hlavně bolesti bederní páteře.

⇐ ⇐ VY K NIM PATŘIT NEMUSÍTE

Zamezte bolesti zad včas

Prevence bolesti zad?Braňte se,předcházejte bolesti páteře se mnou, trenérem Marcelem.Program cvičení na záda obsahuje jak zdravotní čínské cviky, tak efektivní cílené fyzioterapeutické cviky a mimo to i účinné ortopedické cvičení.