606 / 58 25 58 marcel@tenze.cz
  • Košík je prázdný.

Cvičení na záda Ostrava

kurzy preventivní rehabilitace pro zdravá záda

Máte sedavé zaměstnání? Dlouho stojíte? Vaše tělesná schránka chřadne? Bolí vás celé tělo a hlavně záda?

Preventivní rehabilitace nejen pro bolavá záda

Pro účastníky kurzů preventivní rehabilitace pro zdravá záda mám připravené kompenzační cvičení, které uvolňuje, protahuje a posiluje zkrácené svaly, odstraňuje důsledky svalových disbalancí a uleví od bolestivých stavů zejména páteře, ale i kloubů.

ČÍM VÁM V KURZECH POMÁHÁM:

Dynamická Neuromuskulární Stabilizace Ostrava (DNS)

V rámci kurzu preventivní rehabilitace pro zdravá záda se seznámíte se cvičební sestavou pro nesportovce i rekreační sportovce ke kompenzaci přetěžování, ale i k optimálnímu držení těla a správné koordinaci pohybu.

Ve cvičení DNS se pohybem léčí pohyb. Koncept DNS (autor je přednosta kliniky rehabilitace FN Motol prof. PaedDr. P. Kolář, Ph.D. ,majitel Centra pohybové medicínyvychází z vývoje nervové soustavy, z jejího zrání v prvním roce života.

ČÍNSKÉ ORTOPEDICKÉ CVIČENÍ NA KLOUBY

Spirální čínské cvičení na obnovení a odstranění bolesti kloubů rukou. Efektivní cviky, které uvolní zatuhlé klouby, protáhnou šlachy, zlepší mobilitu kloubů ruky, rovnováhu a koordninaci.

Tyto čínské cviky vám rozpohybují nejen klouby, ale i páteř.

ZDRAVOTNÍ CVIČENÍ

Cílem je odstranit nebo zmírnit zdravotní oslabení, ale taky posílit organismus.

Součástí je tak kompenzační cvičení,které nás uvolňuje (uvolní klouby), protahuje (obnovuje délku svalů) a posiluje (zvyšuje zdatnost oslabených svalů).

Dále trénujeme dechové cvičení, relaxační cvičení a trénink na rovnováhu.

ROZPIS KURZŮ ZDRAVÁ ZÁDA

OBJEVTE OPĚT RADOST Z POHYBU SE MNOU

trenérem Marcelem

Narušují bolavá záda vaše běžné činnosti?Rád vám pomohu úlevovými cviky na krční páteř,cviky na bolest zad v křížové oblasti nebo cviky na hrudní páteř bolest zmírnit či odstranit. Ostrava je mé království. V Ostravě bydlím a v Ostravě vám také pomáhám k lepšímu zdraví a zádům bez bolesti. 

ZÁDA A RAMENA BEZ BOLESTI

zapomeňte na prášky

Jak se zbavit bolesti ramene a zad z dlouhého sezení v kanceláři? Ortopedické cvičení na ramena, čínské zdravotní cviky a zdravotně rehabilitační cvičení pro úlevu a relaxaci.

ZKUŠEBNÍ LEKCE PRO ZDRAVÁ ZÁDA

ANO, chci zkušební lekci

Reference a výsledky

S Marcelem necvičím dlouho, jen pár měsíců. Nicméně vnímám, že mi cvičení pomáhá. Lépe vnímám své tělo a uvědomuju si důležitost soustředění při každé činnosti. Velmi oceňuji Marcelovu ochotu, trpělivost a respekt k tempu každého cvičícího

Hana Neumannová

Začala jsem chodit na cvičení původně kvůli synovi, který začal mít po rychlém růstu v pubertě problémy s bolestí zad. Začali jsme Čchi-kungem a teď jsme vyzkoušeli Cvičení pro zdravá záda. Po půl roce cvičení už syna záda nebolí a i já pociťuji úlevu a zklidnění po celodenním sezení a stresech v kanceláři. Marcel je velmi trpělivý a obětavý učitel, který se individuálně věnuje každému žákovi.Cvičení u něj je pohoda a můžu jej jen doporučit

Jana Urbančíková

Cvičení se mnou, Marcelem

Jsem pohodový trenér s akreditací ministerstva MŠMT jako instruktor zdravotního cvičení.  

Cvičení na záda Ostrava

Cvičíme v menší skupince do 10 klientů. Máte moji plnou podporu nejen na lekcích, ale i mimo lekce (e-mail, mobil, FB).

Náhrady zameškaných lekcí

Nemoc?Přesčas v práci?Buďte v klidu. Na kurzech se mnou máte zajištěné náhrady zameškaných lekcí.

Na počátku každého úsilí o změnu stojí volba

Rozhodněte se pro zdravá a nebolavá záda

Mnoho nepříjemných bolestivých stavů můžeme sami částečně nebo zcela dostat pod kontrolu. Programy, jak zlepšit kvalitu života a vyhnout se třeba i operaci ploténky,ale hlavně jak bolesti zad předcházet dostatečnou regenerací.

Bolest beder ⇓

94%

z nás cítí obtěžujíci bolesti v zádech, hlavně bolesti bederní páteře.

⇐ ⇐ VY K NIM PATŘIT NEMUSÍTE

Zamezte bolesti zad včas

Prevence bolesti zad?Braňte se,předcházejte bolesti páteře se mnou, trenérem Marcelem.Program cvičení na záda obsahuje jak zdravotní čínské cviky, tak efektivní cílené fyzioterapeutické cviky a mimo to i účinné ortopedické cvičení.