606 / 58 25 58 marcel@tenze.cz
  • Košík je prázdný.

CVIČENÍ TAJČI OSTRAVA 

Úterky 17:00 – 18:00

Jak nenáročným způsobem a bez velkých energetických výdajů uvolnit tělo? Tai-chi není pro nic za nic už po staletí považována za životní styl, který udržuje tělo zdravé a ve formě.

Díky jednoduchému, ale účinnému cvičení a mému přístupu (taiji trenéra Marcela) dokážete nalézt potřebnou chvíli klidu i v tom nejvypjatějším dni.

Objevte tajči právě teď na úvodním kurzu tai chi pro začátečníky.

Cvičení tai chi s Marcelem je pro tělo a duši nejblahodárnější životní elixír. Je zdrojem pohody a zdraví, uvolňuje a léčí, dodává energii a dostává nás do skvělé formy.

Načerpáme společně novou energii a elán do dalších nadcházejících dnů. Osvěžíte si na cvičení se mnou celé tělo a mysl. Dosáhneme jemnou cestou cvičení celkové zklidnění i čistou hlavu, budete se cítit uvolněně a odpočinutě.

Těším se, že společně pronikneme do tajů tajči pro rehabilitaci těla, mysli a duše v akademii čínských zdravotních cvičeních Tenze Ostrava.

Objevte tajči  s trenérem Marcelem, kteří vám pomohou učinit další krok k pevnějšímu zdraví.

Poznáte, jak se vám zleší rovnováha a mobilita
Zažijete, co je to relaxace
Na cvičení se naučíte tajči používat k úlevě a prevenci bolesti zad
Snadné pohyby jako je kroužení v kloubech, otáčení hlavy ze strany na stranu nebo přenášení váhy z jedné nohy na druhou vám pomohou uvolnit svaly a klouby.

Dobrá adresa pro vaše cvičení tajči:

ulice 28.října 168, Ostrava (kancelářská budova Hutní projekt)

  • vedle je hotel Harmony a Dům energetiky
  • na proti je i parkoviště OC Futurum Tesco, kde můžete zdarma parkovat
  • MHD zastávky „Dům energetiky“ , „Dům hospodářů“ nebo „Futurum

Dobrá adresa naší taiji cvičebny, kde je tramvajová, autobusová i trolejbusová zastávka, parkování zdarma na ulici nebo na parkovišti. V blízkosti jen 3 minuty jízdy tramvají je ÚAN (autobusové nádraží) i vlaková stanice Ostrava-střed.