606 / 58 25 58 marcel@tenze.cz
  • Košík je prázdný.

Kurzy pro radost, harmonii, vitalitu a zdraví v Ostravě

Tai chi pro rehabilitaci těla, mysli a duše 

Kurz tai-chi s Marcelem pro duševně vyčerpané, který přináší zdravější a šťastnější život. Unikátní cvičení je pro tělo a duši nejblahodárnější životní elixír. 

Nikdy se taiji necvilili? Bude mi potěšením vás provést krok za krokem a seznámím vás se vším, co potřebujete vědět o cvičení tachi… 

Čchi kung antistresové a dechové cvičení

Zdravotní cvičení tradiční čínské medicíny pro duševní čistotu i vitalitu. Aktivujte a načerpejte osobní energii pro následující dny cvičením, zažijte celkové uvolnění a harmonii těla i mysli. 

Osvědčený lék na stres.Pojďte si užít osvěžení těla a mysli plnými doušky na cvičení s Marcelem…

Kurz preventivní rehabilitace zdravá záda

Neotáčejte se ke svým zádům zády a pojďte řešit svá bolavá záda Zapomeňte na prášky a ušetřete za léky.Zbavte se bolesti zad či zatuhlé šíje čínskými zdravotními cviky a cílenými fyzio cviky.

Když vám sedavé zaměstnání přináší bolest zad, bolest šíje, zatuhlé klouby či vás z toho věčného sezení bolí nohy… 

Víkendové akce plné zdraví a relaxace

Nevíte co podniknout a kam vyrazit o víkendu? I vy věnujete dostatek času své práci i starostlivosti svým blízkým. Cítíte však,že potřebujete na chvíli vypnout?Zbavit se bolestí? Nebo zažít relaxaci těla a mysli?

Změňte to.Udělejte si zdravotní a relaxační chvilku jen a jen pro sebe. Užijte si aktivní odpočinek v zážitkovém cvičebním programu…