Letní tai chi pro rehabilitaci těla a mysli 

Je to potvrzeno! Váš pohodlný gauč je ve skutečnosti časovaná bomba!

KONEC LENOŠENÍ. Cítíte se někdy při vstávání z gauče od televize či židle v kanceláři na sedmdesát? Nebo jste si všimli, že vaše osmdesátiletá sousedka je v lepší kondici než vy?

Jste bez energie i ve stresu a do toho bolí záda z věčného poposedávání na židli v kanceláři u počítače nebo ze sezení v křesle u televize?

Mé odpovědi na tyto zjištění jsou

TAI CHI

pro rehabilitaci těla, mysli a duše

Úvod do tai-chi s trenérem Marcelem je 2 měsíční program,který vás provede krůček po krůčku do tajů unikátního zdravotního cvičení ze straobylé Číny.

Objevte kouzlo jemného, pomalého umění tai-chi, které je balzámem pro tělo, mysl i duši. Taiji se mnou,Marcelem vám pomůže eliminovat stres i odbourat bolest zad z celodenního sezení.

ZDRAVÁ ZÁDA 

ortopedické a rehabilitační cviky

Jak si ulevit od bolesti ramen, loktů a zápěstí? Jak se uvolnit, ulevit si od bolesti zad? Ojedinělé ortopedické cviky na klouby rukou,ale i praktické cviky pro bolavá záda.

Objevíte,jak pomůžete bolavým kloubům rukou (bolest zápěstí od počítačové myši), ale i zdravotně-rehabilitační cviky na záda. Procvičujeme celé tělo od hlavy až k patě včetně bráničního dechového cvičení.

ČCHI-KUNG

antistresové čínské cvičení

Úvod do čchi-kung, cvičení na stres i pro relax. Čínské zdravotní cvičení,které přináší duševní očistu i harmonii těla i mysli. A to není vše. Dokonale uvolní celé tělo.

Příjemné a snadné osvěžení unavené hlavy a občerstvení upracovaného těla. Benefit je i masáž a posílení vnitřních orgánů. Načerpejte novou energii a elán do dalších dnů na čchi-kung s Marcelem.

Co říkají absolventi kurzů na cvičení se mnou, Marcelem?

O cvičení taichi jsem uvažovala již dlouho předtím, než jsem začala navštěvovat kurzy. Ačkoliv jsem zpočátku měla obavy z neznámého, přihlásit se na kurz bylo jedním z nejlepších rozhodnutí. Skvělý individuální a přátelský přístup doplněný útulným prostředím s příjemnou atmosférou dodává domácký pocit, ve kterém se dokážu naprosto uvolnit. Profesionálním přístupem Marcela dostává každý cvičící potřebnou pozornost a umožňuje tím jejich individuální rozvoj. Zejména ve stresujícím období to je balzám pro tělo i duši.

Alex (tai chi pro rehabilitaci těla, mysli a duše)

Za mládí jsem aktivně praktikovala karate a začala jsem tíhnout k čínské tradiční medicíně a různým cvičením spojených s Čínou.Čchi-kung navštěvuji již několik let. Při cvičení zapomenu na běžné starosti a zbavím se stresu z celého dne.Čchi-kung není tak akční jako karate a zpočátku mi soustředění a klidné provedení dělalo trochu problémy, ale už dávno vím, že právě toto jsem potřebovala. Být v kolektivu lidí,se kterými si mám co říct, zacvičit si,a nabít se pozitvní energií. Marceli, děkuji!

Eva (čchi-kung na stres)

Do středečních kurzů čchi kungu s Marcelem už chodím nějakou dobu a čas zde strávený mně nabíjí energií, zklidní mou mysl a vyzbrojí pozitivní náladou. Vřele doporučuji vyzkoušet, případně se jen přijít mezi nás podívat.

Anička (čchi-kung na stres)

Již šestým rokem navštěvuji cvičení taij vedená panem Marcelem Malcem. Tato cvičení jsou vedená na velmi profesionální úrovni, pan Malec je velmi ochotný, vstřícný a v mnoha případech velmi trpělivý. Velmi moc děkuji za jeho přístup a doporučuji všem zájemcům o cvičení taiji návštěvu těchto jeho kurzů.

Pepa (tai-chi pro rehabilitaci těla, mysli a duše)

Po padesátce jsem si začala uvědomovat, že potřebuji zvolnit a udělat něco pro své zdraví. Náhodou se ke mně dostal článek o tom, jak tai-chi a podobná cvičení kladně ovlivňují nejen tělesnou kondici, ale i tu duševní. Hledala jsem proto ve svém okolí, kde bych mohla cvičení vyzkoušet a volba padla na Marcela. Jeho individuální trenérský přístup mi opravdu sedl. Už po pár týdnech jsem zaznamenala úlevu od bolesti krční i bederní páteře a našla jsem si i nové přátele ve věku 20 – 65 let.

Lenka (tai-chi pro rehabilitaci těla a duše)

Ke cvičení mne přivedly dlouhodobé bolesti zad. Začala jsem chodit na Tai-chi od září 2018 a už po první hodině jsem byla nadšená. Každá hodina je pro mne takové pohlazení na duši. Z hodiny jdu příjemně naladěná, nabitá energii a těším se na další týden. Oceňuji trpělivost a individuální přístup Marcela ke každému z nás, když nám některé prvky nejdou. Rovněž bolest zad ustoupila. Doporučuji cvičení všem, kteří si chtějí navodit pocit pohody a bojují se stresem.

Daniela (tai-chi pro rehabilitaci těla a duše)

Cvičení s Marcelem jsem našla na internetu, v minulosti jsem již čchi kung navštěvovala a chtěla jsem dál pokračovat. Jsem zde naprosto spokojená, hodně jsem se od Marcela naučila, umí vysvětlit, pochválit, oceňuji velice jeho individuální přístup a hlavně božskou trpělivost. Všem vřele doporučuji

Yvetta (čchi-kung antistresové cvičení)

  LÉTNÍ ELIXÍR SVĚŽESTI S MARCELEM

Díky letním kurzům si budete moci  dopřávat úžasné tělesné i duševní požitky. Osvěžující cvičení pro snadnou relaxaci a zbavování se stresu a pro znovunalezení duševního klidu.

⇒ Zdravá záda minikurz, to je 4 týdenní program,kde se naučíte postupy a cviky pro domácí cvičení nebo můžete pokračovat v navazujícím kurzu.

⇒ Tai-chi kurz na prázdniny, to je 5 týdenní úvodní minikurz nebo 2 měsíční základní taiji program k získání pocitu tělesného i duševního blaha,ale i elixír pro záda.

⇒ Čchi-kung kurz na 2 měsíce,kde objevíte sestavu pro získání rovnováhy, posílení svalů a správného držení těla. Trénujete koordinaci pohybů a posilujete oslabené svaly,uvolňujete napětí. Ucelený trénink pro zklidnění a uvolnění těla a mysli.

V ČEM VÁM KURZY SE MNOU POMOHOU

NOVÁ ENERGIE – když jste bez energie, nemáte šťávu a míváte často špatnou náladu.V kurzu načerpáte novou energii a elán do dalších dnů.

ROZPUSTÍTE STRES – stres, starosti a potíže? Nebo klid, pohoda a dobré duševní zdraví? Vyberte si. Nemusíme si to nechat líbit. Stačí přijt na kurz se mnou a objevíte  snadné a účinné relaxační techniky.

BEZBOLESTNÁ ZÁDA – podporuji zdraví v kanceláři. Jednou z možností je program Zdravá záda mimo vaše pracoviště u mě ve cvičebně. Uvolníte napětí v šíji a ulevíte si nejen od bolesti zad uzdravujícími pohyby.

UVOLNĚNÍ – napětí nás obtěžuje snad denně. Jsme zahlceni každodenními nároky, snažíme se zůstat v kontaktu a přitom nikoho neignorovat, pracujeme stále více a usilovněji.Uvolníme společně tělo i mysl.

ZKLIDNĚNÍ – společně zvolníme, zklidníme a zastavíme se. V hektických dnech tak pomalým, plynulým a jemným pohybem uklidníme životní tempo.Tento klid je jen a jen váš, vaše chvíle pohody a relaxu.

REHABILITACE – pro tělo, mysl i duši. Všechny kurzy obsahují zdravotně-rehabilitační cviky pro tělo (zdravá záda, tai-chi i čchi-kung). Zároveň cvičením pečujeme o psychiku.

NYNÍ VÝHODNĚJI :

Dny

:

Hodiny

:

Minuty

:

Vteřiny

Jen si představte, jaké by to bylo, kdyby ste díky kurzům se mnou: 

1) Mohli pracovat bez stresu

Kdybyste mohli pracovat a stres by vás již tolik neohrožoval díky umění zklidnění se

2) Mohli mít denně dostatek energie

Mít stále dostatek energi a cítit se tak skvěle každý den

3) Mohli se konečně rozloučit s bolestí zad

Mít bezbolestná záda a práci v kanceláři i doma zvládat bez bolesti. 

Jakou by to pro vás mělo hodnotu

Kdyby se vám podařilo dosáhnout jen malý zlomek z toho co jsme si napsali výše, jakou by to mělo pro vás hodnotu? Kolik byste byli ochotní do sebe investovat?

Tisíce či dokonce desítky tisíc korun?

Mám pro vás dobrou zprávu.Dnes můžete dokonce i ušetřit.

Letní kurzy se mnou mají hodnotu 1 800,-Kč a běžně je za tuto cenu na svém webu prodávám.

 

Ale protože jsou momentálně kurzy v předprodeji, můžete je získat:

 

  • za výhodnější cenu, jen za 1495,-kč / 2 měsíční základní kurz (běžná cena 1800,-Kč)
  • za lepší cenu, jen za 995,-Kč / 5 týdenní minikurz (běžná cena minikurzu 1 250,-Kč)

Uvědomujete si, že je na čase něco změnit, zpomalit, ale sami sebe se ptáte:   Jak to mám udělat? Kde začít?

Víte, že musíte něco začít dělat jinak, protože takto dál žít nechcete, ale nevíte, kde a jak začít. A když už něčemu budete věnovat svůj drahocenný čas a energii, chcete, aby to přinášelo výsledky.

Získejte zpět svoji pohodu a pojďte do toho se mnou

Do pohody se budete dostávat ve cvičebně na dobré adrese. Znáte OC Futurum Tesco, Dům energetiky nebo hotel Harmony? Všechny tyto budovy jsou vedle naší cvičebny,která je v administrativní budově Hutní projekt. Je tu MHD zastávka:

  • „Dům energetiky“ (tramvaj, autobus)
  • „Dům vodohospodářů“ (trolejbus, autobus)
  • „Futurum“ (trolejbus, autobus).

Parkovat autem můžete jak na ulici před budovou,kde je naše cvičebna,tak na parkovišti u OC Futurum Tesco. Najdete nás ulici 28.října 168, Ostrava (jen 4 minuty městskou dopravou z centra Ostravy)

Máte nějaké dotazy? Trápí vás otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Napište mi na e-mail: marcel@tenze.cz anebo mi zavolejte na 606 / 58 25 58 (dovoláte se přímo mi osobně, trenérovi Marcelovi). Rád vám vaše dotazy zodpovím.

© 2019 Marcel Malec kontakt

Ochrana osobních údajů