4 týdenní POHYBOVÁ LÁZEŇ PRO ZÁDA

 

cvičení proti bolesti zad A KLOUBŮ

4 týdenní živý kurz efektivních ortopedických a zdravotně-rehabilitačních cviků jen za 695 Kč na 4 týdny

Co se v kurzu Zdravá záda dozvíte:

Nejlepší věc na internetě je, že tam najdete všechno. A to je zároveň i NEJHORŠÍ věc. Protože na internetě najdete i cviky proti bolesti zad, které se na první pohled zdají super, ale… Výsledek je většinou kvantum promrhaného času a mizivý účinek. 

Ukážu vám, že opravdu účinné cvičení umí pomoct během pár minut denně. Osvojíte si techniky, díky kterým předejdete mnoha obtížím a bolestem. Vaše tělo totiž začne opět přirozeně fungovat a nastolí celkovou tělesnou pohodu.

Objevte radost z pohybu. Naučíte se nejen ortopedické cviky na klouby, zdravotně-rehabilitační cviky a dechové cvičení, které uzdravují celé vaše tělo od hlavy až k patě. Zjistíte, jak vám preventivní, úlevové a dechové cvičení pomůže, abyste měli pevnější zdraví a zároveň vám ulevilo od bolestí.

Zvýhodněná nabídka platí ještě:

Dny

:

Hodiny

:

Minuty

:

Vteřiny

Na místo slibů přináším VÝSLEDKY.

Co říkají absolventi cvičení se mnou, trenérem Marcelem

Zvýhodněná nabídka platí ještě:

Dny

:

Hodiny

:

Minuty

:

Vteřiny

„Marceli, je to i pro mě?“

Jsem úplný začátečník, nikdy jsem nic podobného necvičil a nejsem si jistý, jestli to zvládnu.  Je to i pro mě?

Celý program je hlavně pro začátečníky,takže nemusíte mít obavy. Skvělá zpráva je, že není potřeba mít kondici jako sportovec. Navíc záčátečnictví může být spíše výhrou než-li problémem. Lépe si osvojíte od počátku skvělé provedení cviků.

Nejsem úplný nováček a již jsem vyzkoušel zdravotní cvičení. Je to také pro mě?

Jsem přesvědčen, že s vysokou pravděpodobností jste dosud necvičili ortopedické cviky v podání, jak je znám. Tyto cviky pochází z daleké Číny a jsou účinky jsou prověřené staletími.

Zdravotně-rehabilitační cviky vychází z DNS (rehabilitační škola) a jsou to cviky, které se používají ve fyzioterapii a rehabilitaci. Věřím, že pro vás program Zdravá záda bude skvělou průpravou.

Jsem Marcel Malec. trenér pro zdravá záda, tai-chi a čchi-kung

Jsem trenér zdravotních cvičení, který lidem pomáhá, aby se brzy a ještě k tomu příjemně uzdravili ze svých bolestí.

Propojuji čínská zdravotní cvičení (tai-chi pro rehabilitaci, antistresové cvičení čchi-kung a čínskou jógu na bolest zad) se znalostmi studia odborných kurzů zaměřených na pohybové ústrojí. Odborné kurzy studuji například v Pražské škole rehabilitace.

Když jsem začal předávat tyto principy propojení cviků v programu pro Zdravá záda na prvních kurzech, lidé byli nadšeni.Obrovsky je to bavilo a s každou další lekcí se dostávali dál.

To je důvod, proč otevírám tento PRVNÍ mini kurz pro ty co nemají čas a nebo nemohou dlouhodobě navštěvovat podvečerní skupinový kurz. 

 

Jdu s kůží na trh. Jak mě hodnotí klienti, kteří prochází nebo prošli cvičením se mnou? Pomáhá nebo pomohlo jim cvičení?

Zvýhodněná nabídka platí ještě:

Dny

:

Hodiny

:

Minuty

:

Vteřiny

Cítíte, že to již není jako dřív

R
R
R
R
R

Záda pobolívají více, než se vám líbí

Toužíte také fungovat na 100% , ale bolest šíje vám to neumožňuje

Zatuhlá hrudní páteř z kanceláře vás obtěžuje čím dál víc

Projevuje se u vás čím dál častěji snížená výkonnost nebo špatná nálady

Projevuje se u vás čím dál častěji snížená výkonnost nebo špatná nálady

Trvá 4 týdny po celý červen.Budeme  ulevovat zádům a kloubům každý pátek od 17:00 do 18:00. Nepotřebujete žádné zvláštní pomůcky ani specializované odblečení na cvičení.

Ve cvičebně je koberec, takže doporučuji cvičit v ponožkách,ale není problém,když budete mít cvičky či tenisky. Můžete cvičit v teplákách nebo širokých kalhotech, triku či halence,prostě v tom v čem se cítíte pohodlně a příjemně.Oblečení by mělo být volnější.

Adresa pro cvičení je: cvičení probíhá v administrativní budově Sandia – Hutní projekt v Ostravě na ulici 28.října 1142 / 168, Ostrava – Mariánské Hory.

Záchytné body: pro orientaci je známý hotel Harmony nebo Dům energetiky.Obě tyto budovy sousedí s administrativní budovou Hutní projekt, kde cvičíme. Přes cestu je i obchodní centrum Futurum s hypermarketem Tesco.

Pojedete-li autem,parkování je na ulici vedle z boku naší budovy na ulici Korunní nebo na parkovišti OC Futurum.

Budete-li využívat MHD,výstup je na MHD zastávce:

  •  „Dům energetiky“ (tramvaj+bus) 
  •  „Futurum“ (bus+trolejbus) 
  •  „Dům vodohospodářů“ (bus+trolejbus). 

Vejdete do budovy Hutní projekt a vlevo je recepce,vejdete po několika schodech do haly a vlevo do výtahu do 3. patra. Z výtahu hned vpravo a opět vpravo do chodby. Na levé straně dveře č.319 (naše cvičebna). 

Běžná cena kurzu je 800,-Kč. Do středy do půlnoci je kurzovné za výhodnější cenu 695,-Kč. Úhrada se provádí bankovním převodem (nelze hradit online kartou)

U zameškaných lekcí možnost „náhradník“ – pokud nemůžete přijít na lekci, je možné, aby místo vás přišel náhradník. Stačí se jen telefonicky domluvit.

  • Marceli, jsem začátečník, senior, mám nadváhu. Zvládnu to?

Marcel odpovídá: nemusíte mít žádné obavy. Přístup ke cvičení přizpůsobuji kondici i věku.Všechny cviky jsou pro začátečníky, aby měli snadné provedení.Většinou platí pravidlo, že jednoduché cviky jsou efektivní a bezpečnější.

  • Marceli, pro koho je cvičení Zdravá záda určené?

Marcel odpovídá: cviky pro zdravá záda jsou pro všechny jako prevence i úleva od bolesti zad. Pracujete v kanceláři a bolí vás záda z dlouhého sezení a máte potíže s bolestí kloubů na rukou? Jste učitel, prodavačka, řidič…  a máte bolesti zad z oslabených svalů nebo třeba z napětí? Cviky jsou určeny pro všechny,pro ženy i muže, mladší i starší, s nadváhou, zdravotním omezením.Cviky vždy přizpůsobím vašemu momentálnímu stavu. 

  • Marceli, mám další otázky, můžu se na tebe obrátit?

Marcel odpovída: bez obav mi napište na e-mail marcel@tenze.cz nebo mi zavolejte na 606 / 58 25 58 . Rád vám dotazy zodpovím. 

Dnes můžete získat kurz Zdravá záda s efektivními cviky za

zvýhodněnou cenu:

JEN za 695,-Kč na 4 týdny

Zvýhodněná nabídka platí ještě:

Dny

:

Hodiny

:

Minuty

:

Vteřiny

Potřebujete poradit?

Zavolejte mi, rád vám pomůžu

Marcel Malec : 606 / 58 25 58 nebo marcel@tenze.cz

Kontakt | Obchodní podmínky | Ochrana osobních údajů

Copyright © 2019, Marcel Malec