606 / 58 25 58 marcel@tenze.cz
  • Košík je prázdný.

TAI CHI OSTRAVA

cvičení pro rehabilitaci těla a mysli
Zdarma zkušební lekce

Začni s taiči ještě dnes

 

Uvolněte se s Marcelem a tai chi v Ostravě. Nechte odplynout všechno fyzické,mentální i emocionální napětí. Nic nedělat, jenom být…

V pravém okamžiku k vám přichází taichi kurz, který je pozváním kráčet po cestě harmonie. Začněte se soustředit na klid vaší mysli, uvolnění a především na sebe.

Tai chi pro začátečníky v Ostravě se mnou vám pomůže mít záda bez bolesti, zmírníme stres, uvolníme svalové napětí, ulevíme si od bolesti kloubů. Rozvineme schopnosti koordinace a balance (rovnováha). Pojďte si aktivně odpočinout na kurz tai chi.

Klub poskytující návod na zdravotně účinné cvičení

TAI CHI PRO REHABILITACI TĚLA A MYSLI

Získejte návody, rady a tipy, které pomůžou osvěžit unavenou hlavu a občerstvit upracované tělo v 12 týdenním programu tai chi se mnou.

Získejte přehled o účincích pohybů v Tai chi pro váš pohybový aparát a odhalte, jak vám uklidní roztěkanou mysl.

Získejte plnou podporu taiji trenéra Marcela nejen osobně na tréninku, ale i ve formě metodických tai-chi videoukázek pro okamžitou pomoc pro domácí cvičení.

Po vstupu do klubu Tenze budete litovat jen jediného. Že jste o klubu nevěděli dříve. Proč? Protože nemáte co ztratit, jen bolest zad.

↓ Co získáte vstupem do taichi klubu ↓

Ptáte se: je Marceli klub taichi i pro mě?

Mohu vás ubezpečit v tom,že dnes a denně vidím klienty,kteří využívají tai-chi a používají mé postupy úspěšně. Tai chi pro rehabilitaci se mnou se dá využít v každé jedné profesi, kde je člověk vystaven stresu (hrozí vyhoření,nemoci ze stresu) a celodennímu sezení v kanceláři (bolavá záda,zatuhlé klouby či oslabené svaly) a jeho pracovní a rodinný život je hektický (bez energie, neklidné tělo a mysl).

učitelé a profesoři škol (ZŠ, SŠ a VŠ)

zaměstnanci magistrátu, úřadů a institucí

kancelářské profese z bank a firem (vedoucí, účetní, správci sítí, bankovní poradci, administrativa a další)

zdravotní sestry a praktičtí lékaři

Samozřejmě těch profesí je daleko více, ale to jsou ty nejčastější, kterým pomáhám. Doteď jsem nepoznal povolání, kde by se nedalo tai chi pro rehabilitaci těla a mysli využít.Možná to zní nereálně, ale je to tak.Dnes už téměř každý žije hektický život. Oslabené svaly a bolavá záda už obtěžují kde koho.Díky efektivitě čínskému cvičení, mému přístupu a praxi cvičení prostě funguje.

Co na to členové klubu, kteří absolvovali kurzy?

Ke cvičení mne přivedly dlouhodobé bolesti zad. Začala jsem chodit na Tai-chi od září 2018 a už po první hodině jsem byla nadšená. Každá hodina je pro mne takové pohlazení na duši. Z hodiny jdu příjemně naladěná, nabitá energii a těším se na další týden. Oceňuji trpělivost a individuální přístup Marcela ke každému z nás, když nám některé prvky nejdou. Rovněž bolest zad ustoupila. Doporučuji cvičení všem, kteří si chtějí navodit pocit pohody a bojují se stresem

Mgr. Daniela Žváčková

tai chi pro rehabilitaci

Po padesátce jsem si začala uvědomovat, že potřebuji zvolnit a udělat něco pro své zdraví. Náhodou se ke mně dostal článek o tom, jak tai-chi a podobná cvičení kladně ovlivňují nejen tělesnou kondici, ale i tu duševní. Hledala jsem proto ve svém okolí, kde bych mohla cvičení vyzkoušet a volba padla na Marcela. Jeho individuální trenérský přístup mi opravdu sedl. Už po pár týdnech jsem zaznamenala úlevu od bolesti krční i bederní páteře a našla jsem si i nové přátele ve věku 20 – 65 let.

Lenka Goralčíková

tai chi pro rehabilitaci

Na každé cvičení se těším. Na Marcelových kurzech jsem poznala spoustu úžasných lidí. Na tyto kurzy mne před mnoha lety přivedla zvědavost a pak už jsem nehledala nic jiného. Marcel si stále rozšiřuje oblasti, ze kterých lze čerpat a tyto nové poznatky a sestavy nám pak předává. Zdravotní benefity taichi i čchi kung se podepisují na těle. Nebýt těchto cvičení, asi bych byla na tom zdravotně daleko hůře než jsem. Za sebe dávám Marcelovi i cvičení jedničku

Ing. Dana Čimburová

tai chi pro rehabilitaci

Momentky ze cvičení

Accomodations

Aenean tristique eros eget facilisis pretium. Maecenas risus leo, maximus nec faucibus vitae, varius non elit. Nunc eget nibh eget felis tristique pretium. Duis sed condimentum neque.
Naimoli Estate

+11 234 567 8964

Hotel Sonargaon

+11 234 567 8964

Hotel The Meridian

+11 234 567 8964

Kde pomáhám cvičením pro rehabilitaci

  • Pacientům s epilepsií EPI-SME z Kliniky dětské neurologie Fakultní nemocnice Ostrava
  • Klientům s duševním onemocněním v Centru trénování paměti Ostrava
  • Zaměstnancům neziskové organizace Mens Sana Ostrava
  • V domově pro seniory Domov pod Vinnou horou Hlučín

Follow Along

Aenean tristique eros eget facilisis pretium. Maecenas risus leo, maximus nec faucibus vitae, varius non elit. Nunc eget nibh eget felis tristique pretium. Duis sed condimentum neque.
Ortopedické cviky na bolest ramene, lokte a zápěstí

Ortopedické cviky na bolest ramene, lokte a zápěstí

SPECIÁLNÍ AKCE 10 unikátních ortopedických cviků na bolavá ramena, lokty a zápěstí přinášející úlevuJEN za 1295,-Kč za celodenní seminář Jak na bolest v rameni? Objevte ortopedické cviky na uvolnění...

TRÁPÍ VÁS NĚJAKÁ OTÁZKA?

Máte dotazy? Nemějte obavy a klidně mi napište. Rád vám odpovím. Nejpozději zašlu odpověď do 3 pracovních dnů, ale většinou odpovídám do druhého pracovního dne. Marcel, trenér taiji